Dzień po radzie klasyfikacyjnej klasa 1LO wraz z wychowawczynią udała się do kina Helios i obejrzała bardzo ciekawy,wzruszający film pt "Ukryte piękno".

Kategoria: Z życia szkoły
25-01-2017

SUKCES OLKA

Mamy ogromną przyjemność powiadomić, że nasz uczeń Aleksander Krześlak otrzymał  główną nagrodę w konkursie Kolęd i Pastorałek. Laureatowi gratulujemy i czekamy na kolejne zwycięstwa :)

Kategoria: Z życia szkoły
19-01-2017

WYSTAWA W ASP

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy pt. "stART" prezentującej prace uczniów Prywatnych Szkół ABiS. Ekspozycję można oglądać od 23 stycznia 2017 r. (poniedziałek) w Galerii Lektorium w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (parter, ul. Wojska Polskiego 121). Jednocześnie w imieniu J. M. Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Jolanty Rudzkiej - Habisiak oraz Dyrektor Prywatnych Szkół ABIS w Łodzi Katarzyny Paliwody zapraszamy na finisaż wystawy stART, który odbędzie się 20 lutego 2017 r. (poniedziałek) o godz 15.00. Kuratorem i koordynatorem wystawy jest mgr Agnieszka Wesołowska.

Kategoria: Z życia szkoły

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Szkoła ABiS 
ul. Rzgowska 17a, budynek E
93-008 Łódź

tel./fax: 42 682 62 04
email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Scroll to top