Joanna Gruszka

W roku szkolnym 2013/2014 uczennica II klasy Liceum
utalentowana siatkarka
zawodniczka  MUKS SP 64 ABiS Łódź

Nazywam się Joanna Gruszka. Chodzę do 1 LO. Uczę się w tej szkole już 3-ci rok. Jestem bardzo zadowolona ze zmian, które nastąpiły w tym roku w naszej szkole, a mianowicie nowy budynek, nowi nauczyciele.

Trenuję od 2 lat siatkówkę 2 razy dziennie w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Angelica" w klubie MUKS SP 64 ABiS ŁÓDŹ. Ciężko pracuję z dziewczynami ze szkoły i spoza niej o to, by być najlepszą drużyną w kraju. Nasz cel na ten sezon jest wysoki - MISTRZ POLSKI  2012/2013. Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy, jaką wkładamy w trening, będzie to możliwe i nie raz będziemy jeszcze płakać ze szczęścia.

W czasie wolnym, którego mam bardzo mało, lubię pływać. Mam zamiar w tym roku zrobić kurs Młodszego Ratownika WOPR, a za rok Ratownika WOPR. Słucham muzyki 24 h na dobę i bardzo bardzo bardzo dużo odpoczywam. ;-)

3 stycznia, 2012


PRZECZYTAJ artykuły Asi. 

Łukasz Borkowski

w roku szkolnym 2013/2014 uczeń klasy III Liceum
utalentowany pływak, zawodnik MKS "Trójka" Łódź
beneficjent programu "Akademia Talentów Dalkii"


PRZECZYTAJ artykuły Łukasza.

Jan Kadłubiak

Absolwent Gimnazjum "ABiS"
utalentowany pilkarz
zawodnik MKS Metalowiec

Piłkę nożną trenuję od 7 lat. Przez ten okres uczęszczałem do Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Był to także mój pierwszy klub - UKS SMS ŁÓDŹ. Z klubem tym byłem na profesjonalnych piłkarskich turniejach we Włoszech i w Austrii.

Moim pierwszym trenerem był Ryszard Robakiewicz (piłkarz ŁKS Łódź i Legii Warszawa). Wiele się od niego nauczyłem, lecz największy postęp piłkarski poczyniłem z Piotrem Szarpakiem - wieloletnim piłkarzem Widzewa Łódź. Uważam, że był to mój najlepszy trener jak dotychczas.

W sezonie 2009/2010 byłem także w kadrze Łodzi.

Od roku uczęszczam do MKS Metalowiec. Trenuję 5 razy w tygodniu. Chodzę również na siłownię i na basen. Kocham oglądać mecze piłki nożnej. Aktywnie śledzę rozgrywki ligi angielskiej i hiszpańskiej. Moim idolem jest sławny piłkarz - Cristiano Ronaldo.

Z piłką nożną wiążę plany na przyszłość - chciałbym zostać profesjonalnym piłkarzem grającym w najlepszych ligach na świecie. Kocham piłkę nożną.

Moje medalowe osiągnięcia z UKS SMS Łódź :

  • 1 miejsce w turnieju Italy Cup
  • Mistrz Klasy Górski A sezon 2009/2010
  • 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej KAR-POL CUP 2009
  • 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatów 2010
  • 2 miejsce w Turnieju o Puchar Marszałka Woj. Łódzkiego
  • 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatów 2009
  • Mistrz Ligi klasy Górski sezonu 2007/2008
  • 1 miejsce w turnieju o Puchar Marszałka Woj. Łódzkiego
  • 2 miejsce w "mini" Mistrzostwach Europy 2008
  • 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatów 2008

oraz wiele osiągnięć nie medalowych których nie pamiętam ;) .

styczeń, 2013

Jędrzej Soliński

W roku szkolnym 2013/2014 uczeń 3 klasy Gimnazjum
utalentowany fotograf
autor wielu zdjęć na szkolnej stronie internetowej

Ja, Jędrzej Soliński - Łodzianin i uczeń naszej szkoły pasjonujący się fotografią oraz gitarą. Do szkoły uczęszczam drugi rok, można powiedzieć, że nie ma czynników które miałyby zmienić ten stan.

W wolnym czasie fotografuję bądź gram na gitarze. W fotografii inspiruje mnie przede wszystkim kadrowy ascetyzm Martina Stavarsa, czy twórczość Stefana  Arczyńskiego.

Sportowo rozwijam się ćwicząc krav magę, aktywnie jeżdżąc na rowerze.
Do 1 klasy gimnazjum byłem zawodnikiem CHKS-u Łódź, w sekcji piłki ręcznej, gdzie zdobyliśmy dwukrotne mistrzostwo Łodzi i wicemistrzostwo woj. łódzkiego.

14 stycznia, 2013


PRZECZYTAJ artykuły Jędrka.

Hubert Siotor

W roku szkolnym 2013/2014 uczeń I klasy Gimnazjum.

Utalentowany sportowiec.

 

Przygodę z tenisem ziemnym rozpocząłem w wieku 10  lat. Byłem na trzech letnich obozach tenisowych. Na pierwszym z nich zająłem  I miejsce w singlu w grupie wiekowej do lat 10. Na drugim zdobyłem IV miejsce w singlu w grupie wiekowej do lat 14. Na trzecim obozie  zająłem III miejsce w singlu i III miejsce w deblu w grupie wiekowej do lat 14. Nadal trenuję tenis na pobliskich kortach. Każdy wygrany  set daje mi dużo radości, satysfakcji i motywuje do dalszej pracy.

Natalia Nowicka

W roku szkolnym 2013/2014 uczennica I klasy Liceum.

Utalentowana fotografka.

 

Nazywam się Natalia Nowicka i w tym roku rozpoczęłam naukę w klasie I LO.  Wybrałam tę szkołę ze względu na klub MUKS ABiS SP 64 Łódź, w którym rozpoczęłam kolejny etap nauki gry w siatkówkę. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z zajęć odbywających się zarówno w szkole jak i w klubie. Ciężkie treningi prowadzą nas do jak najlepszej dyspozycji, która będzie niezbędna w zbliżającym się sezonie. W wolnym czasie, którego nie mam zbyt wiele, piszę artykuły sportowe dla strony siatkarskiej siatkanews.com. Lubię fotografowanie, choć nie mam swojego sprzętu fotograficznego i dlatego zawsze liczę na „dobre serce” mojej siostry.   Biorę udział w licznych konkursach aby móc sprawdzić swoje umiejętności na tle innych młodych ludzi zajmujących się fotografią.

Losowe

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Szkoła ABiS 
ul. Rzgowska 17a, budynek E
93-008 Łódź

tel./fax: 42 682 62 04
email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Scroll to top